Busy do Szwajcarii

One Bus jedyne takie busy do Szwajcarii

W naszym parku maszynowym znajdują się wyłącznie  pojazdy  Mercedes Sprinter z komfortowym wysposażeniem.
Wyposażenie naszych pojazdów pozwala na odbycie komfortowej podrózy nawet na najdłuzszych trasach w Europie.
 

Wszystko czego potrzebujesz na trasie Polska - Szwajcaria

Idealnie dopasowane pojazdy to nie wszystko, aby zapewnić niajwyższy komfort podróży. Równie ważne dla komfortu podróży jak wykopsażenie jest bezpieczeństwo. W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa zapewniamy dwóch doświadczonych kierowców w każdym kursie na trasie Polska - Szwajcaria.

Dwóch kierowców w aucie

Gotowi na jazdę ?
zapraszamy do rezerwacji biletów.

Oferujemy profesjonalne przewozy do Szwajcarii w komfortowej atmosferze. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, co przekłada się nie tylko na wysoki poziom wygody, ale również bezpieczeństwa. 

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klientów, więc jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Usługi świadczymy na bazie wieloletniego doświadczenia. 

Ponadto posiadamy szeroki zakres kwalifikacji - nasi kierowcy dysponują niezbędnymi uprawnieniami.

BUSY POLSKA
SZWAJCARIA

Obrazusy do Szwecji

Kompleksowe wyposażenie pojazdów


Nasze busy do Szwajcarii to pojazdy przystosowane do długich podróży. Dzięki temu każda osoba może poczuć się swobodnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby uciąć sobie krótką drzemkę, posłuchać muzyki, czy też serfować po sieci. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Jedno jest pewne - trasa nie będzie się dłużyć.
Proponowany przez nas transport do Szwajcarii odbywa się w optymalnej temperaturze. Nasze pojazdy są klimatyzowane, dzięki czemu standard podróży znajduje się na najwyższym poziomie. 

Dbamy o to, aby w każdej sytuacji temperatura była optymalna. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, więc nigdy nie oszczędzamy na klimatyzacji (jest to częsta praktyka przedsiębiorstw transportowych).
Nie trzeba dodawać, że nasze busy są w pełni sprawne i przygotowane do długich tras. Przechodzą one przez rygorystyczne kontrole, dzięki czemu mamy sto procent pewności, że są to pojazdy w pełni przystosowane do podróży. 

Warto wspomnieć, że ich stan techniczny sprawdzamy o wiele częściej, niż jest to wskazane w przepisach. Wszystko po to, aby mieć pewność, że trasa przebiegnie bezpiecznie i bezproblemowo. Do minimum obniżamy ryzyko pojawienia się awarii. To właśnie dlatego udało nam się zdobyć zaufanie klientów.

Najwyższy poziom niezawodności


Nasze usługi przewozowe dopasowywane są do klientów. Staramy się spełnić oczekiwania każdego pasażera. Rozumiemy, że wielu osobom zależy na czasie. Trasy planujemy więc w taki sposób, aby były one możliwie najkrótsze. Wyróżniamy się również punktualnością. Zawsze jesteśmy w wyznaczonym miejscu o umówionej porze. W przypadku zdarzeń losowych informujemy naszych klientów o potencjalnym opóźnieniu. Dzięki temu nie muszą oni stresować się, że transport nie nadjedzie.

Przez lata naszej działalności do perfekcji opanowaliśmy załatwianie spraw organizacyjnych, co daje nam przewagę konkurencyjną. Dla nas nie istnieje problem, którego nie można rozwiązać. Chętnie doradzamy naszym pasażerom, którzy pierwszy raz korzystają z usług firmy przewozowej. 

Jesteśmy świadomi, że wiele kwestii może być niejasnych, więc szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie.
Oferowane przez nas przewozy do Szwajcarii odbywają się w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Gwarantujemy korzystne ceny, a także liczne zniżki oraz promocje. Proponujemy szczególne warunki współpracy dla zorganizowanych grup. Posiadamy sporą ilość miejsca na bagaże, więc każdy może zabrać ze sobą to, czego potrzebuje. Oczywiście dbamy o zabezpieczenie powierzonego nam mienia.
Bus Szwajcaria