Kompleksowe wyposażenie pojazdów


Podstawą naszych usług są komfortowe i bezpieczne przewozy do Szwajcarii. Nasza firma przewozowa funkcjonuje na rynku od wielu lat. Przez ten czas zdobiliśmy nie tylko bogate doświadczenie, ale również szeroką wiedzę na temat potrzeb naszych klientów. Właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagającą osobę. Stale rozwijamy nasze przedsiębiorstwo, tak aby zagwarantować pasażerom najwyższy poziom wygody.

Oferta elastycznie dopasowana do potrzeb


Proponowany przez nas transport do Szwajcarii jest elastycznie dopasowywany do indywidualnych potrzeb. Każdy przejazd planowany jest na podstawia wymagań pasażerów. Dokładamy wszelkich starań, aby długość trasy była optymalna. Wszystko po to, aby podróż nie była zbyt długa i męcząca. 
Specjalne warunki współpracy zapewniamy grupom zorganizowanym. W przypadku podróży z dzieckiem zapewniamy niezbędne akcesoria samochodowe. Oczywiście każdy pasażer może liczyć na podstawowe wyposażenie. W naszych nowoczesnych pojazdach można np. korzystać z Internetu, czy też ładować urządzenia mobilne. Klimatyzowane busy do Szwajcarii gwarantują pełną swobodę w każdych warunkach otoczenia. Posiadamy pojemne samochody, co ułatwia zapakowanie toreb oraz walizek.
Korzystne ceny wyróżniają nas na tle firm konkurencyjnych. Świadczone przez nas usługi są uczciwie wyceniane. Dodatkowym plusem są korzystne rabaty cenowe. Na specjalną uwagę zasługuje nasz system lojalnościowy. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe stawki, dzięki którym można zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy. Właśnie dlatego warto ponownie skorzystać z naszej oferty przewozowej.

Najwyższy poziom niezawodności

Usługi przewozowe "od drzwi do drzwi"
System przewozowy "od drzwi do drzwi" cieszy się aktualnie największą popularnością. Dzięki niemu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Wbrew pozorom ustalenie niezbędnych szczegółów jest bardzo proste. Wystarczy jedynie wskazać adres początkowy oraz docelowy. 

Z punktu widzenia klienta takie rozwiązanie jest najprostsze. Nie musi on się martwić o dojazd np. na dworzec autobusowy. Jest to również spore ułatwienie dla osób mieszkających w małych miejscowościach. Wiele firm przewozowych rozpoczyna swoją trasę w dużych miastach, co wiąże się z koniecznością dojazdu. 
Nasza usługa jest "szyta na miarę" - bus zjawi się o ustalonej porze w miejscu wskazanym przez klienta. 


Oczywiście, jeśli nie chcemy, to nie musimy podawać naszego adresu. Zamiast tego wybierzmy punkt, który znajduje się w dogodnej dla nas lokalizacji.
Każdego pasażera zawieziemy pod wskazany adres w Szwajcarii. Dzięki temu klient nie musi wydawać dodatkowych pieniędzy np. na komunikację miejską. Jest to również doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą przemieszczać się z ciężkimi bagażami. 

Wiadomym jest, że wiele osób obawia się przemieszczać po Szwajcarii. Barierą może być np. słaba orientacja w obcym mieście, czy też brak dostatecznej znajomości języka. Najlepszym wyjściem jest więc wskazanie adresu, gdzie kierowca bezpiecznie dostarczy nas razem z bagażami.
Profesjonalne i bezpieczne przewozy 
do Szwajcarii

Naszą niezawodność i pełen profesjonalizm zapewniaja nasi klienci, których zadowolenie stanowi dla nas głównyc cel oraz najwyższy priorytet.