Oferta elastycznie dopasowana do potrzeb

Proponowane przez nas przewozy do Szwajcarii to usługi, które świadczymy na bazie bogatego doświadczenia oraz wiedzy. Odznaczamy się profesjonalizmem i rzetelnością. Dotrzymujemy wszystkich warunków umowy, więc jesteśmy przekonani, że nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających. Wszyscy nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia, a dodatkowo posługują się językami obcymi. Ułatwia to proces komunikacji, dzięki czemu nawet zdarzenia losowe nie będą przeszkodą.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo jest dla nas kwestią priorytetową. Bierzemy pełną odpowiedzialność za zdrowie oraz życie naszych klientów. Właśnie dlatego przestrzegamy wszystkich rygorystycznych norm. Po pierwsze nasze pojazdy są sprawdzane przez każdym wyruszeniem w trasę. Wszystko po to, aby mieć sto procent pewności, że nie ulegną one niespodziewanej awarii. Po drugie wszystkie posiadane przez nas busy przechodzą przeglądy techniczne w nowoczesnych stacjach diagnostycznych. Tylko w takim miejscach pojazdy testowane są z dbałością o każdy detal. 

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że kwestii bezpieczeństwa nie można podważać. Właśnie dlatego cały czas inwestujemy w posiadaną flotę pojazdów. Nie oszczędzamy na jakości części zamiennych, gdyż bezpośrednio przekłada się to na standard jazdy. Na rynku funkcjonuje wiele firm transportowych, które posiadają kilkudziesięcioletnie pojazdy, a jedynym ich celem jest powiększenie zysków. Nasze przedsiębiorstwo przewozowe jest ich totalnym przeciwieństwem - na zainteresowanie oraz lojalność klientów zasłużyliśmy sobie wyłącznie ciężką pracą. Nasza uczciwość sprawia, że wiele osób ponownie korzysta z proponowanych usług przewozowych. To najlepsze potwierdzenie tego, że jesteśmy marką godną zaufania.

Swoboda podczas jazdy
Posiadane przez nas busy do Szwajcarii umożliwiają pokonanie trasy w dogodnych warunkach. Miękkie, rozkładane fotele pozwalają na drzemkę lub relaks. Nie trzeba obawiać się, że będziemy przeszkadzać innym pasażerom. Nasz busy są niewielkie, dzięki czemu podczas jazdy panuje kameralna i przyjazna atmosfera. Ponadto każda osoba może liczyć na optymalną ilość wolnej przestrzeni. Nie trzeba więc obawiać się dyskomfortu. Każdy pasażer posiada swoją przestrzeń osobistą, która nie zostanie naruszona. Możemy więc odprężyć się, swobodnie korzystać z urządzeń mobilnych, czy też czytać książki.
Oferowany przez nas transport do Szwajcarii odbywa się w możliwie najkrótszym czasie. Precyzyjnie planujemy każdą trasę, tak aby skrócić ją do absolutnego minimum. Pozytywnie wpływa to na czas przejazdu. Proponujemy przejazd maksymalnie kilkunastu osobom. Dzięki temu nie jeździmy po całej Polsce lub Szwajcarii w celu odbioru pasażerów. Owszem - są oni zabierani z różnych miejsc, jednak tak układamy plan przejazdu, aby nie marnować czasu. Wymaga to od nas dobrego zorganizowania. 

Być może to właśnie dlatego udało nam się zdobyć przewagę nad konkurencją.
Oczywiście świadczymy usługi "od drzwi do drzwi", tak więc odbieramy lub dowozimy pasażera pod wskazany adres.

Najwyższy poziom niezawodności


Usługi przewozowe "od drzwi do drzwi"
System przewozowy "od drzwi do drzwi" cieszy się aktualnie największą popularnością. Dzięki niemu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Wbrew pozorom ustalenie niezbędnych szczegółów jest bardzo proste. Wystarczy jedynie wskazać adres początkowy oraz docelowy. 

Z punktu widzenia klienta takie rozwiązanie jest najprostsze. Nie musi on się martwić o dojazd np. na dworzec autobusowy. Jest to również spore ułatwienie dla osób mieszkających w małych miejscowościach. Wiele firm przewozowych rozpoczyna swoją trasę w dużych miastach, co wiąże się z koniecznością dojazdu. 
Nasza usługa jest "szyta na miarę" - bus zjawi się o ustalonej porze w miejscu wskazanym przez klienta. 


Oczywiście, jeśli nie chcemy, to nie musimy podawać naszego adresu. Zamiast tego wybierzmy punkt, który znajduje się w dogodnej dla nas lokalizacji.
Każdego pasażera zawieziemy pod wskazany adres w Szwajcarii. Dzięki temu klient nie musi wydawać dodatkowych pieniędzy np. na komunikację miejską. Jest to również doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą przemieszczać się z ciężkimi bagażami. 

Wiadomym jest, że wiele osób obawia się przemieszczać po Szwajcarii. Barierą może być np. słaba orientacja w obcym mieście, czy też brak dostatecznej znajomości języka. Najlepszym wyjściem jest więc wskazanie adresu, gdzie kierowca bezpiecznie dostarczy nas razem z bagażami.