Oferujemy niedrogie przewozy do Szwajcarii, które odbywają się w komfortowej oraz przyjaznej atmosferze. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, dzięki czemu dokładnie poznaliśmy specyfikę branży. Świetnie znamy oczekiwania naszych klientów, więc jesteśmy przekonani, że spełnimy nawet najbardziej wygórowane wymagania. Na pierwszym miejscu stawiamy oczywiście zadowolenie klientów. Posiadamy w pełni zmodernizowane busy do Szwajcarii, dzięki czemu każda podróż przebiega bezpiecznie oraz bezproblemowo. Stale się rozwijamy, a dzięki temu udało nam się zdobyć szerokie grono stałych klientów.
Wieloletnie doświadczenieNasze usługi przewozowe znajdują się na wysokim poziomie dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie. To właśnie dzięki temu nauczyliśmy się, co jest najważniejsze w tej pracy. Gwarantujemy bezpieczny transport do Szwajcarii - na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy pasażerowie objęci są darmowym ubezpieczeniem na czas podróży. 
Daje to poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Ubezpieczenie obejmuje następstwa nieszczęśliwego wypadku. Nasi kierowcy sprawnie poruszają się po Polsce, a także Szwajcarii. Doskonale poradziliby sobie nawet bez nawigacji GPS. Jest to szczególnie istotne w przypadku zdarzeń losowych. Wyspecjalizowani kierowcy sprawnie reagują na przeszkody, takie jak np. zablokowana droga, czy też inne utrudnienia. Wszystko po to, aby trasa przebiegła bezproblemowo. 

Warto również wspomnieć, że nasi kierowcy świetnie radzą sobie z językami obcymi. Jest to bardzo ważne w przypadku podróży międzynarodowych. Bez trudu porozumieją się z np. służbami bezpieczeństwa, dzięki czemu wszelkie niezbędne procedury zostaną wykonane w błyskawicznym tempie. 

BUSY

SZWAJCARIA - POLSKA

Najwyższy poziom niezawodności

Usługi przewozowe "od drzwi do drzwi"
System przewozowy "od drzwi do drzwi" cieszy się aktualnie największą popularnością. Dzięki niemu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze. Wbrew pozorom ustalenie niezbędnych szczegółów jest bardzo proste. Wystarczy jedynie wskazać adres początkowy oraz docelowy. 

Z punktu widzenia klienta takie rozwiązanie jest najprostsze. Nie musi on się martwić o dojazd np. na dworzec autobusowy. Jest to również spore ułatwienie dla osób mieszkających w małych miejscowościach. Wiele firm przewozowych rozpoczyna swoją trasę w dużych miastach, co wiąże się z koniecznością dojazdu. 
Nasza usługa jest "szyta na miarę" - bus zjawi się o ustalonej porze w miejscu wskazanym przez klienta. D2D Serwis ><

Obraz

Oczywiście, jeśli nie chcemy, to nie musimy podawać naszego adresu. Zamiast tego wybierzmy punkt, który znajduje się w dogodnej dla nas lokalizacji.
Każdego pasażera zawieziemy pod wskazany adres w Szwajcarii. Dzięki temu klient nie musi wydawać dodatkowych pieniędzy np. na komunikację miejską. Jest to również doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą przemieszczać się z ciężkimi bagażami. 

Wiadomym jest, że wiele osób obawia się przemieszczać po Szwajcarii. Barierą może być np. słaba orientacja w obcym mieście, czy też brak dostatecznej znajomości języka. Najlepszym wyjściem jest więc wskazanie adresu, gdzie kierowca bezpiecznie dostarczy nas razem z bagażami.